Prezentační dovednosti – pro děti

Prezentační dovednosti

Mají Vaše děti trému a strach z veřejného vystoupení?
BOJÍ SE LIDÍ A HODNOCENÍ?
Tohle jim konečně pomůže, i když jsou třeba introverti a řečníky se nenarodily.

Jak se zbavit paralyzující trémy a strachu jednou pro vždy? Jak mluvit před učiteli, spolužáky stejně sebevědomě jako doma nebo mezi kamarády? Jak připravit zábavnou a poutavou prezentaci do školy, která bude bavit i je, když ji budou zpracovávat? Proč je tréma důležitá a jak se s ní naučit žít? Všichni máme strach z veřejného vystupování. Čím se tedy liší ti úspěšní?

Ví Vaše děti, že nikdo z posluchačů nechce být na jejich místě, a aby se zbavily trémy, je zapotřebí ovládnout vlastní dech? Ví také to, že strach z veřejného projevu je jeden z největších strachů vůbec a dle průzkumu předčil i strach ze smrti?

Vyhýbají se Vaše děti ve škole mluvení před více lidmi? Budí je v noci strach a nervozita, když mají druhý den ve škole říct básničku nebo promluvit před tabulí? Svírá se jim při projevu hruď, tuhnou nohy, v krku mají knedlík a nedají dohromady kloudnou větu? Mluví jako stroj nebo čtou slajdy? Neumí strukturovat svůj projev a neví, jak ho ozvláštnit, zaujmout posluchače, které bez tak nudí a modlí se, aby už to skončilo? Bojí se, že nebudou moct mluvit, že zapomenou text, že budou vypadat trapně, neobstojí, budou se zadrhávat nebo dostanou špatnou známku?

Znamená to tedy, že se dál budou vyhýbat veřejnému projevu, který je beztak bude provázet celým životem, stresovat se, bát se, koktat, omdlívat, trávit nad přípravou mraky hodin a efekt nula?

V kurzu děti získají tipy:
– Jak prezentovat s lehkostí, jako když se baví s kamarády.
– Uvědomí si, proč a čeho se bojí. Co s tím dělat, jak zmírnit trému a proč je tréma také důležitá.
– Uleví jim od stresu a napětí, získají klid, jistotu a sebevědomí, nápady jak sestavit poutavou prezentaci, jak zapojit                   diváky, improvizovat, hrát otevřenou hru a mnohé další.
– Ušetří sobě i Vám spoustu nervů, času a dokonce se budou na prezentaci i těšit.

Budeme se také věnovat tomu, jak: přizpůsobit prezentaci publiku, formulovat hlavního sdělení, strukturovat prezentaci, vizualizovat myšlenky, vyprávět v prezentacích příběhy, jak se mentálně připravit a naladit na vystoupení, jak pracovat s hlasem, zapojit publikum, ovládat neverbální komunikaci,  zvládat trému a v neposlední řadě je také budu natáčet pro jejich zpětnou vazbu.

Výuka probíhá formou interaktivního workshopu, kde se věnuji jak teoretickým, tak zejména praktickým cvičením, které vycházejí z potřeb dětí. Jsem člověk, který rozumí dětským strachům a obavám, protože jsem je v dětství zažívala. Vím tedy, o čem mluvím.

  • V ceně navíc ZDARMA děti získají písemnou studijní oporu, a po dobu jednoho měsíce možnost e-mailových či on-line konzultací všech jejich komunikačních obtíží a pokroků.
    ODE MĚ ZÍSKÁTE NAVÍC EMOČNÍ PODPORU, POVZBUZENÍ, NÁVRH ŘEŠENÍ VAŠÍ SITUACE A JEJÍ MOŽNÁ VÝCHODISKA A TAKÉ SE BUDETE BAVIT:-)!

Toto je moje nabídka a zároveň jejich první krok k úspěchu.

P. S. Kdy jindy využít čas na vzdělávání a na řešení osobních problémů než teď! Teď je ten správný čas se do toho opřít, všem vytřít zrak a především sobě dokázat, že na to mám!

Hodnoceni kurzu účastníky – reference

Lektor kurzu: Eva Jungmanová, Dipl.Mgmt., MBA 
Cena: AKTUÁLNĚ POUZE INDIVIDUÁLNÍ ON-LINE LEKCE VIZ NÍŽE
Maximální počet dětí:
Délka: Individuální dle Vaší potřeby
KDY: Aktuálně dle domluvy. CHCI ON-LINE LEKCE NEBO OSOBNÍ KONZULTACE .
KDE: Místo pro živý kurz bude upřesněno

Kurzovné je po uhrazení nevratné. V závažných případech je možné domluvit účast na dalším termínu.
Ve výjimečných situacích si vyhrazuji právo na změnu termínu.

Zde vyplňte přihlášku