Prezentační dovednosti – pro dospělé

Prezentační dovednosti

Máte trému a strach z veřejného vystoupení? BOJÍTE SE LIDÍ A HODNOCENÍ? Tohle Vám konečně pomůže, i když jste introvert a spíkrem jste se nenarodili.

Jak se zbavit paralyzující trémy a strachu jednou pro vždy? Jak mluvit před lidmi stejně sebevědomě jako doma nebo mezi kamarády? Jak připravit zábavnou a poutavou prezentaci, která bude bavit i Vás, když ji budete zpracovávat? Proč je tréma důležitá a jak se s ní naučit žít? Všichni máme strach z veřejného vystupování. Čím se tedy liší ti úspěšní?

Věděli jste, že nikdo z Vašich posluchačů nechce být na vašem místě, a abyste se zbavili trémy, je zapotřebí ovládnout vlastní dech? Věděli jste, že strach z veřejného projevu je jeden z největších strachů vůbec a dle průzkumu předčil i strach ze smrti?

Vyhýbáte se v práci nebo ve škole mluvení před více lidmi? Budí Vás v noci strach a nervozita, když máte druhý den veřejně promluvit? Svírá se Vám při projevu hruď, tuhnou nohy, v krku máte knedlík a nedáte dohromady kloudnou větu? Mluvíte jak stroj nebo čtete slajdy? Neumíte strukturovat svůj projev a nevíte jak ho ozvláštnit, zaujmout posluchače, které bez tak nudíte a modlíte se, aby už to skončilo? Bojíte se, že nebudete moct mluvit, že zapomenete text, že budete vypadat trapně, neobstojíte, budete se zadrhávat? Bojíte se jít do kurzu, abyste nemuseli odhalit svou slabinu, ukázat svou zranitelnost a mluvit před ostatními?

Znamená to tedy, že se dál budete vyhýbat veřejnému projevu, stresovat se, bát se, nudit své kolegy, koktat, omdlívat, trávit nad přípravou mraky hodin a efekt nula?

V kurzu získáte tipy:

  • Jak přizpůsobit prezentaci publiku a formulovat hlavní sdělení
  • Jak strukturovat prezentaci a vizualizovat myšlenky
  • Jak vyprávět v prezentacích příběhy a zapojit publikum
  • Jak se mentálně připravit a naladit na vystoupení a jak pracovat s hlasem
  • Jak ovládat neverbální komunikaci a zvládat trému

Výuka probíhá formou interaktivního workshopu, kde se věnuji jak teoretickým, tak zejména praktickým cvičením, které vycházejí z potřeb účastníků. Jsem člověk, který rozumí Vašim strachům a obavám, protože jsem je od dětství zažívala. Vím tedy, o čem mluvím.

  • Navíc ZDARMA získáte studijní materiály s praktickými cvičeními, meditační audionahrávku a po dobu jednoho měsíce možnost e-mailových konzultací všech vašich komunikačních obtíží a pokroků.
    ODE MĚ ZÍSKÁTE NAVÍC EMOČNÍ PODPORU, POVZBUZENÍ, NÁVRH ŘEŠENÍ VAŠÍ SITUACE A JEJÍ MOŽNÁ VÝCHODISKA A TAKÉ SE BUDETE BAVIT:-)!

Toto je moje nabídka a zároveň Váš první krok k úspěchu.

P. S. Teď je ten správný čas se do toho opřít a pak všem vytřít zrak a především sobě dokázat, že Vy na to máte!

Hodnoceni kurzu účastníky – reference

Lektor kurzu: Eva Jungmanová, Dipl.Mgmt., MBA 
Cena: AKTUÁLNĚ POUZE INDIVIDUÁLNÍ ON-LINE LEKCE VIZ NÍŽE
Maximální počet účastníků:
Délka: Aktuálně dle Vaší potřeby
KDY: Aktuálně dle domluvy. CHCI ON-LINE LEKCE NEBO OSOBNÍ KONZULTACE .
KDE: Místo pro živý kurz bude upřesněno

Kurzovné je po uhrazení nevratné. V závažných případech je možné domluvit účast na dalším termínu.
Ve výjimečných situacích si vyhrazuji právo na změnu termínu.

Zde vyplňte přihlášku