Prezentační dovednosti – pro dospělé

Máte trému a strach z veřejného vystoupení? BOJÍTE SE LIDÍ A HODNOCENÍ? Tohle Vám konečně pomůže, i když jste introvert a spíkrem jste se nenarodili.

Jak se zbavit paralyzující trémy a strachu jednou pro vždy? Jak mluvit před lidmi stejně sebevědomě jako doma nebo mezi kamarády? Jak připravit zábavnou a poutavou prezentaci, která bude bavit i Vás, když ji budete zpracovávat? Proč je tréma důležitá a jak se s ní naučit žít? Všichni máme strach z veřejného vystupování. Čím se tedy liší ti úspěšní?

Věděli jste, že nikdo z Vašich posluchačů nechce být na vašem místě, a abyste se zbavili trémy, je zapotřebí ovládnout vlastní dech? Věděli jste, že strach z veřejného projevu je jeden z největších strachů vůbec a dle průzkumu předčil i strach ze smrti?

Vyhýbáte se v práci nebo ve škole mluvení před více lidmi? Budí Vás v noci strach a nervozita, když máte druhý den veřejně promluvit? Svírá se Vám při projevu hruď, tuhnou nohy, v krku máte knedlík a nedáte dohromady kloudnou větu? Mluvíte jak stroj nebo čtete slajdy? Neumíte strukturovat svůj projev a nevíte jak ho ozvláštnit, zaujmout posluchače, které bez tak nudíte a modlíte se, aby už to skončilo? Bojíte se, že nebudete moct mluvit, že zapomenete text, že budete vypadat trapně, neobstojíte, budete se zadrhávat? Bojíte se jít do kurzu, abyste nemuseli odhalit svou slabinu, ukázat svou zranitelnost a mluvit před ostatními?

Znamená to tedy, že se dál budete vyhýbat veřejnému projevu, stresovat se, bát se, nudit své kolegy, koktat, omdlívat, trávit nad přípravou mraky hodin a efekt nula?


Pomozte si konzultací

POŽÁDAT O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Víte, že to, jak se dítě cítí, může samo ovlivnit,
ŽE SEBEDŮVĚRA JE DOVEDNOST, SE KTEROU SE NENARODÍTE, ALE DÁ SE NAUČIT?😉
Když dítě pozná samo sebe, začne si více důvěřovat, lépe se cítit a začne se mu dařit.V kurzu získáte tipy:

✔️ Jak přizpůsobit prezentaci publiku a formulovat hlavní sdělení

✔️ Jak strukturovat prezentaci a vizualizovat myšlenky

✔️ Jak vyprávět v prezentacích příběhy a zapojit publikum

✔️ Jak se mentálně připravit a naladit na vystoupení a jak pracovat s hlasem

✔️ Jak ovládat neverbální komunikaci a zvládat trému

Výuka probíhá formou interaktivního workshopu, kde se věnuji jak teoretickým, tak zejména praktickým cvičením, které vycházejí z potřeb účastníků. Jsem člověk, který rozumí Vašim strachům a obavám, protože jsem je od dětství zažívala. Vím tedy, o čem mluvím.

🎁Navíc ZDARMA získáte studijní materiály s praktickými cvičeními, meditační audionahrávku a po dobu jednoho měsíce možnost e-mailových konzultací všech vašich komunikačních obtíží a pokroků.
ODE MĚ ZÍSKÁTE NAVÍC EMOČNÍ PODPORU, POVZBUZENÍ, NÁVRH ŘEŠENÍ VAŠÍ SITUACE A JEJÍ MOŽNÁ VÝCHODISKA A TAKÉ SE BUDETE BAVIT:-)!

Toto je moje nabídka a zároveň Váš první krok k úspěchu.

P. S. Teď je ten správný čas se do toho opřít a pak všem vytřít zrak a především sobě dokázat, že Vy na to máte!

Lektor kurzu: Eva Jungmanová, Dipl.Mgmt., MBA

Matka dvou dětí. Lektorka soft skills se zaměřením na komunikační dovednosti. Pedagog s 21letou praxí v práci s dětmi a dospívajícími. Hypersensitivní jedinec se zvýšenou mírou intuice a empatie, který zpracovává okolní podněty daleko intenzivněji. Žena, která rozumí dětské duši.

Eva Jungmanová Dipl. Mgmt., MBA
  • Jsem člověk, který rozumí dětským strachům a obavám, protože jsem je v dětství zažívala. Vím tedy, o čem mluvím a umím s tím pracovat.
  • ODE MĚ ZÍSKÁ DÍTĚ NAVÍC EMOČNÍ PODPORU, POVZBUZENÍ, NÁVRH ŘEŠENÍ JEHO SITUACE A JEJÍ MOŽNÁ VÝCHODISKA A TAKÉ SE BUDE BAVIT☺️!
  • Toto je moje nabídka a zároveň VÁŠ první krok k úspěchu! Kdy jindy využít čas na vzdělávání a na řešení osobních problémů než právě teď!

Cena: 600 Kč/60 min.
Za zrušení objednané lekce je účtováno 100 Kč.
Maximální počet účastníků: on-line max. 5, prezenčně max. 12
Délka: Aktuálně dle Vaší potřeby

Kdy: Aktuálně dle domluvy
Kde: On-line přes GoogleMeet, Messenger, Skype nebo MS Teams nebo osobně dle dohody. Místo pro živý kurz bude upřesněno.
Platba probíhá vždy až po skončení lekce na účet viz kontakt.

Kurzovné je po uhrazení nevratné. V závažných případech je možné domluvit účast na dalším termínu.
Ve výjimečných situacích si vyhrazuji právo na změnu termínu.

Hodnoceni kurzu účastníky – reference


 

Chci objednat on-line lekci nebo osobní konzultaci↓
Pokud si nejste jisti, zda bych zrovna Vám mohla pomoci, zanechte mi své
telefonní číslo,
na kterém Vás kontaktuji 📞 a zkonzultujeme vzájemné možnosti. A nebudete nic platit!