Jak se bránit šikaně – pro děti

Jak se bránit šikaně

ÚLEVA pro Vás a Vaše děti. Jak se vypořádat se šikanou jednou pro vždy?

Tohle vám bude fungovat, i když jste již vyzkoušeli všechno a bez úspěchu.
A navíc aktuálně s možností z bezpečného pohodlí domova.

Budí Vás a Vaše děti ze spaní STRACH, co bude zase druhý den ve škole nebo na kroužku? Jsou smutné, mají strach ze spolužáků nebo z učitelky, nechtějí chodit do školy a bolívá je ráno bříško? Nemají žádné kamarády a nevěří si?

Věděli jste, že zlá slova a izolace jsou nesmírně poškozující pro psychiku dítěte či náctiletého, který zažívá hluboké zranění a výzkum dokazuje, že mohou způsobit trvalé negativní následky? Věděli jste, že dítěti, které nemůže zapadnout do kolektivu a nějakým způsobem se odlišuje, pomůže jediná věc, a to dostatečná SEBEDŮVĚRA?

Nevíte jak dítěti pomoct, jste zahlceni spoustou rad, příruček a doporučení? Škola se k vám otočila zády a psychologa už jste také navštívili a situace je stále stejná?
To znamená, že dítěti budete dál dávat nesmyslné rady, které stejně nefungují, necháte dítě vystavovat psychickému zraňování nebo situaci budete zlehčovat? Nebudete dítěti dostatečnou oporou, když to nejvíc potřebuje a dál budete odkládat řešení situace? Nebo zvolíte zdánlivě nejjednodušší, ale většinou neúspěšné řešení a dáte dítě do jiné školy, kde se nejspíše za čas opět setká s podobnou situací jako dříve?

Mám pro Vás řešení.
Troufám si říct, že jsem žena, která ROZUMÍ DĚTSKÉ DUŠI a budu pomocníkem a průvodcem Vašemu dítěti na jeho cestě k úspěchu, díky čemuž se mu uleví, získá náhled na situaci, přestane se bát, zbaví se úzkostí, získá větší jistotu a sebedůvěru. Dítě nebude mít strach udělat chybu, nebude mít potřebu se někomu zavděčit a potřebu se obhajovat. Porozumí svému chování a svým pocitům, objeví, že má obrovskou sílu a schopnosti řešit své vlastní problémy. Přestane věřit, že útočník je silnější a lepší, začne být pro sebe důležité a zodpovědné samo za sebe. A to uleví i Vámušetří spoustu nervů, času a dodá klidné svědomí, že jste pro dítě udělali maximum možného, což se ani nedá vyčíslit penězi.

Budu průvodcem, který Vás, starostlivé rodiče, provede tím, jak dítěti ulevit od úzkosti a strachu a pomoci mu získat potřebný klid a jistotu. Umíte si představit, že uvidíte vaše dítě zase radostné a spokojené samo se sebou? Hrdé na to, že něco samo dokázalo? Náš život nevytváří pouze to, co se v něm děje, ale především to, jak na to reagujeme.

Pomůžu Vašim dětem objevit jejich vlastní sílu a schopnosti a získat k nim přístup.

Můžete své dítě před šikanou ochránit? Bohužel ne. Vždy tu budou nešťastní lidé, kteří své problémy řeší tím, že ubližují druhým a někdy zkříží cestu i vašemu dítěti. Řešením není dítě izolovat, ale podpořit ho, aby si vytvořilo povědomí a získalo dovednosti, jak se v případě potřeby bránit a vyhledat pomoc, když už to samo nezvládne. Dle výzkumu lze NÁCVIKEM ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ, změnou přístupu, rozvojem po stránce mluveného a neverbálního projevu ŠIKANU SNÍŽIT mnohem efektivněji než zaměřováním se na potrestání šikanujících.

V ceně navíc ZDARMA získáte písemnou studijní oporu, a po dobu jednoho měsíce možnost e-mailových či on-line konzultací všech komunikačních obtíží a pokroků Vašich dětí.
ODE MĚ DĚTI ZÍSKAJÍ NAVÍC EMOČNÍ PODPORU, POVZBUZENÍ, NÁVRH ŘEŠENÍ DANÉ SITUACE A JEJÍ MOŽNÁ VÝCHODISKA A TAKÉ SE BUDOU BAVIT:-)!

Hodnoceni kurzu účastníky – reference

Lektor kurzu: Eva Jungmanová, Dipl.Mgmt., MBA 
Cena: AKTUÁLNĚ POUZE INDIVIDUÁLNÍ ON-LINE LEKCE VIZ NÍŽE
Maximální počet dětí v kurzu: Aktuálně on-line max. 2 děti
Délka: Individuální dle Vaší potřeby
KDY: Aktuálně dle domluvy.. CHCI ON-LINE LEKCE NEBO OSOBNÍ KONZULTACE .
KDE: Místo pro živý kurz bude upřesněno

Kurzovné je po uhrazení nevratné. V závažných případech je možné domluvit účast na dalším termínu.
Ve výjimečných situacích si vyhrazuji právo na změnu termínu.

Zde vyplňte přihlášku