Etiketa není sketa… a slovní sebeobrana (pro mládež od 15 do 18 let)

Sofie Musková – studentka gymnázia

Absolventka kurzu Etiketa není sketa a slovní sebeobrana

zena

Kurz „Slovní sebeobrana a etiketa“ byl pro mě velmi zajímavou zkušeností. Hodiny byly zábavné, vtipné a dokonale mi objasnily, co je slovní sebeobrana a jak se pomocí ní účinně bránit. Techniky slovní sebeobrany, které jsem se naučila, mi pomohly najít si styl, kterým nejlépe odrazuji útoky či manipulaci druhých.
I hodiny etikety, které jsem absolvovala před zahájením lekcí slovní sebeobrany, mi byly nemalým přínosem. Dozvěděla jsem se něco o historii etikety a naučila jsem se základním způsobům chování ve společnosti, v různých situacích, jako například v restauraci, na oslavě, v budoucím zaměstnání atd.

Hodnocení:5stars

Tereza Michalová, studentka Střední pedagogické školy a Gymnázia

Absolventka kurzu Etiketa není sketa a slovní sebeobrana

t_michalova

Kurz Etikety jsem navštěvovala v délce 22 hodin. Velice mě obohatil v oblasti společenského chování, oblékání, stolování a naučil mě slovní sebeobraně. Cítím se sebejistější a dodal mi sebevědomí. Velkým přínosem pro mě bylo zkoušení, procvičování různých krizových situací a jejich následné rychlé a správné vyřešení.
Ráda budu vzpomínat na balet v Národním divadle, který se tematicky do kurzu hodil nebo náš společný slavností oběd v hotelu Aura Palace.
S kurzem jsem byla spokojena a doporučuji ho všem.

Hodnocení: 5stars