Asertivita a zvládání zátěžových situací (pro dospělé)

Paní ###

Kurzu “Asertivita a zvládání zátěžových situací” (11.02.2016)

zenaKurz mě donutil, zamyslet se sama nad sebou. Bylo to vlastně takové učení nanečisto, jak se s v různých životních situacích zachovat či chovat jinak, než jsme zvyklí, uvědomit si také vlastní hodnotu a pracovat na sobě. Přínosem byla opravdu každá hodina, na kterou jsem se těšila. Jako bonus byl fajn spolužák.

Hodnocení: 5stars

Ing. Martin Baumann

Absolvent kurzu “Asertivita a zvládání zátěžových situací” (28.08.2015)

baumannV průběhu kurzu Asertivita a zvládání zátěžových situací nám byla paní Evou jednoduše a výstižně vysvětlena mnohá pravidla rozličných asertivních technik s důrazem na jejich praktické využití v každodenním životě. Byl ze tří čtvrtin zaměřen na konkrétní podoby využití asertivního jednání a vyjadřování v situacích, které zažívali a potřebovali vyřešit jednotliví účastníci kurzu. Pomohl mi nahlédnout do vlastních myšlenkových vzorců, které v těchto situacích uplatňuji a předložil do kontrastu asertivní pohled na ně, s  dílčím cílem napomoci mi nejen určit hranice a směr probíhající situace, ale zároveň  cítit se ve svém jednání a vyjadřování  příjemně a spokojeně. Celkově byl kurz velmi zábavný a obohacující. Podle mého názoru si většina účastníků kurzu, stejně jako já, především uvědomila své dosavadní chování v mnoha kritických momentech a paní Evou nám byl nabídnut odlišný (příjemnější?) pohled na tyto okamžiky. Kurz mohu doporučit.

Hodnocení: 5stars

Lenka Čermáková
Absolventka kurzu „Asertivita a zvládání zátěžových situací“ (02.07.2015)

Míváte někdy pocit, že jste určitou situaci v životě mohli vyřešit lépe? Máte dojem, že se dostatečně nedovedete prosadit nebo vás vaše okolí stále za něco neoprávněně kritizuje a vy tomu nedovedete čelit?
Zůstává ve vás ten “blbej“ pocit, že jste někomu slovně ublížili a nebo naopak  jste  se nedovedli účinně bránit slovním útokům?
Tak přesně pro vás jsou kurzy od EtikArt. Jsou vedeny hravou formou a na příkladech ze života se učíte jednotlivé techniky, které vám pomohou cítit se lépe.
Doporučuji všem alespoň jednou se takového kurzu zúčastnit, ubude vám v životě hodně nedorozumění a v komunikaci se budete cítit jistěji.

Hodnocení: 5stars

Michaela Gančevová – dentální hygienistka
m_gancevovaSkvělé kurzy pro všechny, kteří chtějí sami sebe zlepšovat, vzdělávat a posunout dál. Mohu jen doporučit.

Hodnocení: 5stars


Miroslava Petružálková – fyzioterapeutka – hotel Aura Palace ****
Michal L. – OSVČ

Absolvent kurzu Slovní sebeobrana II – zvládání zátěžových situací, nenechte sebou manipulovat

muz

Kurz „Etiketa a slovní sebeobrana“ byl opravdu praktický a přínosný. Samotné lekce jsou zároveň natolik účelně a zábavně pojaté, že vyměřenou dobu setkání vyplníte do poslední minuty, aniž by vás napadlo sledovat, kolik času zbývá do konce.
Rovněž oceňuji připravenost lektorky na každé naše setkání, díky čemuž jsme se mohli na kurzu efektivně posouvat vpřed bez jakýchkoliv prodlev. Zároveň musím vyzdvihnout i individuální přístup ke každému z účastníků a zpětnou vazbu na veškeré naše vystupování.
V neposlední řadě mi vyhovovalo i inspirativní prostředí Centra osobního rozvoje Etikart, v jakém se kurz odehrával.

Doporučuji všem!

Hodnocení: 5stars